AGO / Stavba, reality a konzultace

Montované podlahy

Naše firma montuje podlahové systémy. U montovaných podlah jde o položení další vrstvy materiálu na již existující nosnou podlahovou konstrukci. Z důvodů zvýšení její kvality, a to v těchto směrech:

Účinnější tepelná ochrana
Pokud je vaší prioritou zateplení podlahy, s tímto systémem splníte bez problémů i požadavky nových předpisů na tepelnou ochranu ve vztahu k hodnotám součinitele prostupu tepla základní plochy (U je menší nebo rovno 0,35 W/m2 K). Pro zvýšení tepelné izolace je možno použít materiál s nejrůznějšími vrstvami polystyrénových desek.
Vyšší zvuková izolace a kročejová neprůzvučnost
Tyto systémy nabízí rovněž úsporná řešení zvukové izolace u masívních nebo lehkých stropů (dřevěné trámové stropy, vylehčené stropy z dutinoých tvárnic). Podle požadavků na izolaci k tomu existují podlahové desky s různými izolačními materiály. S těmito deskami bylo provedeno mnoho zkoušek na nejrůznějších typech dřevěných trámových stropů s výsledkem: splňují vysoké požadavky na zvukovou izolaci (kročejová neprůzvučnost: 53 dB; zvuková neprůzvučnost: 54 dB).
Zvýšení požární ochrany
Je-li požadována vyšší požární odolnost, můžete použitím těchto podlahových systémů dosáhnout klasifikace F90 při působení plamene zhora již s vrstvou 30 mm silnou.
Podlahové topné systémy
Do vyrovnávacího podsypu je možné instalovat podlahový topný systém bez znatelnějších problémů.

Podrobnější informace můžete získat na webových stránkách společnosti Fermacell


Schematický postup montáže

Kam dál?

Podlaha
„Spolupracujeme s předním světovým dodavatelem firmou Xella, která vyrábí podlahový systém Fermacell“
  • Fermacell

Neváhejte nás kontaktovat

mobil: +420 777 248 444
fax: +420 222 592 965
e-mail: info@ago.cz